STOWARZYSZENIE INŻYNIERÓW

I TECHNIKÓW POŻARNICTWA

slide3_dark.jpg
slide1_dark.jpg
slide2_dark.jpg
slide4_dark.jpg
Shadow
Narty w Zieleńcu

Narty w Zieleńcu

Zieleniec w Górach Orlickich zostało wybrane na miejsce jednodniowego /24.01/ wypadu narciarskiego członków SITP oddział Leszno. Pod względem charakteru tras, miejsce to bardzo podobne jest do jednego z lepszych w kraju ośrodków w Białce Tatrzańskiej, ale wyróżniające się spośród wszystkich stacji w Polsce najbardziej "górskim klimatem". W tym roku panują tu bodaj najlepsze (po Kasprowym) warunki śniegowe.

Pomimo iż brakuje tu dłuższych niż 1 km tras zjazdowych, to wyjazd był bardzo udany. W tym miejscu dziękujemy wszystkim uczestnikom za sympatyczny wyjazd.

Wprawdzie trwały zimowe ferie w Wielkopolsce i można się było spodziewać dużych kolejek, to siedmiogodzinny pobyt został wykorzystany maksymalnie. Mieliśmy trochę szczęścia. Środek tygodnia, duże zachmurzenie, utrzymująca się przez cały dzień mgła i niska temperatura /-10 0 C/ na tyle odstraszyły potencjalnych narciarzy, że nie musieliśmy długo czekać na kolejny zjazd. Jeżeli tylko utrzyma się podobna aura sprawdzimy jeszcze w tym sezonie narciarskim warunki panujące na Czarnej Górze. Planowany wyjazd – druga połowa lutego.

Do zobaczenia.

Zieleniec 1
Zieleniec 1
Zieleniec 2
Zieleniec 2
Zieleniec 3
Zieleniec 3
Zieleniec 4
Zieleniec 4
Zieleniec 5
Zieleniec 5
Zieleniec 6
Zieleniec 6